بلاگ

international-coffee-day

روز بین‏ المللی قهوه

روز بین ‏المللی قهوه فرصتی مناسب برای معرفی قهوه به عنوان یک نوشیدنی استثنایی به شمار می‏رود. در این روز رویدادهای متعددی در سراسر دنیا برگزار می‏گردد. روز بین‏ المللی قهوه امسال در تاریخ 29 سپتامبر 2015 میلادی است که توسط سازمان بین‏المللی قهوه (ICO) تایید شده است. اولین بار در مارس 2014 میلادی طی نمایشگاه Expo 2015 شهر میلان، سازمان بین ‏المللی قهوه تصمیم به نامگذاری اولین روز بین ‏المللی قهوه گرفت. به .
13_espresso_dampf_pinsel_Kopie__35682.1399986583.1280.1280

مایع شستشوی خروجی بخار دستگاه اسپرسو

به کمک مایع شستشوی خروجی بخار دستگاه اسپرسو هر شب می‏ توانید کل سیستم بخار را شستشو دهید. استفاده روزانه این محلول باعث می‏شود که باقی‏مانده شیر موجود در لوله، دریچه و خروجی بخار به آسانی حل شود. این محلول را می‏توان برای کلیه دستگاه‏های اسپرسو مدرن و اتوماتیک، و حتی دستگاه‏های سنتی به کار برد. روش استفاده از این محلول در ویدیو آمده است.
milkypitch-2

شیرجوش milkypitch

“زندگی کوتاه ‏‏تر از آن است که شیر را در شیرجوش‏ های خسته‏ کننده بجوشانید.” ویژگی های شیرجوش milkypitch: در میان کلیه شیرجوش‏ هایی که داخل آن‏ها استیل و یا تفلون است، ایده اصلی milkypitch ایجاد روشی نوین برای استفاده از رنگ در داخل شیرجوش بود. شرکت milkypitch از رنگ‏های بسیار متنوعی برای تولید شیرجوش استفاده کرد تا باریستا شانس بیشتری برای انتخاب رنگ دلخواه خود داشته باشد. در بازار بیش از 100 نوع .
X